Для тих у кого немає сміття ...

 

В процесі своєї життєдіяльності людина "виробляє" величезну кількість сміття і побутових відходів. Тільки вдумайтеся, лише 1% сировини, яке видобуває людина, використовується, а решту перетворюється в відходи, що забруднюють середовище.

Місто - це постійний рух і розвиток, що неминуче призводить до появи і накопичення різного виду сміття. Так вже влаштоване життя: всі речі в підсумку перетворюються у сміття, а місто щодня викидає на прибудинкових територіях божевільну кількість побутового (папір, пластик, скло, метал, упаковка), харчового і великогабаритного сміття. Передмістя дуже добре відчули на собі «проблему XXI століття», стали в дійсності звичайними звалищами, потенційним джерелом забруднення, пожеж, обителлю щурів, тарганів та інших шкідливих комах.

Крім цього, звалища заражають воду навколо канцерогенами внаслідок гниття і руйнування хімічних відходів. В такому розрізі актуальність питання вивезення та утилізації сміття зростає, машини-сміттєвози поступово стають невід'ємною частиною міського пейзажу, з честю виконуючи свою важку роботу.

З плином часу сміття менше не стає, навпаки - його кількість неухильно зростає, як результат розвитку процесів виробництва - збільшення пакувальних матеріалів для продуктів, пакувальної тари - пластикові контейнери для продуктів, пакети, тетра-пакети і т. д. і т. п.

Почати потрібно з себе, і задуматися в якому світі ми хочемо жити ...

© 2019 СЛОВ'ЯНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Розробка та підтримка АРЕАЛ

Search